Üyelik Girişi
Takvim

Misyonumuz

     Okulumuzda “Her çocuk özeldir” ilkesi doğrultusunda öğrenci merkezli bir anlayış benimsenir. Geleceğin dünyasına yön veren insanlar, bugünün çocukları olacaktır. Bu noktadan hareketle eğitim liderlerinin en önemli görevi yeryüzü mirasçılarını nitelikli insanlar olarak yetiştirmektir. Okulumuzda eğitim faaliyetleri etkinlik temelli yapılandırılmış olup, bilişsel aktivitelerin yanında moral gelişimi sağlayıcı aktiviteler de bulunmaktadır.

     Bu vesile ile hedefimiz; 

Yenilikçi, milli-manevi değerlerine bağlı, çalışkan, değerlerine sahip çıkan, kendine ve çevresine saygılı, sevmeyi bilen, doğaya ve çevreye duyarlı, özgüveni yüksek, soru sorabilen, problem çözebilen, araştıran, kendi haklarını bilen ve sorgulayabilen, liderlik vasıflarını keşfeden ve kullanan, önyargılı olmayan, empati kurabilen, yeri geldiğinde teşekkür edip, özür dilemeyi bilen, spor yapan, akademik anlamda donanımlı İngilizceye hakim, değerlerimize hakim ve kendini ifade edebilen , ne istediğini bilen, tüketen değil, üreten, iç dünyası zengin bireyler yetiştirmek,

    Okul öncesi eğitimde topluma örnek bir kurum olarak “Simgem Gündüz Bakım Evi” olarak bu yolda eğitimini üstlendiğimiz 2-6 yaş grubu çocuklarımızın sonsuz öğrenme yeteneği ve inanılmaz algıları ise bizim en büyük desteğimizdir.

 

Hava Durumu
Saat